Kasiino mängude 5 müüti

Kas sa kuuled sõna kasiino? Nagu filmides näeme, tekib enamikul inimestest pilt maa-alusest pesast, kus on tohutud pokkerilauad ja palju muid mänge, mis annavad inimestele võimaluse oma raha kaotada. See pole tõest kaugel. Siin on mõned müüdid, mis võivad tõele vastata;

  1. Kasiinomängud on võltsitud

Mäng on õnnemäng. Enamiku mängijate jaoks on see harjutamise küsimus, mis teeb täiusliku mängija. See võib olla tõsi, kuid kui palju inimesi võidab neid mänge võrreldes? Ideaalis toimivad kasiinod hasartmängupesadena, mis ei sõltu ainult õnnest ja oskustest. Kui järele mõelda, siis iga ettevõtte eesmärk on teenida kasumit ja siis oma klientidele meeldida. Klientide rahulolu on kasiinoomanike jaoks halb äri. Internetikasiinod on aga hakanud neid lahtisi otsi karmistama. Need on ohutumad; süsteemid on rangelt reguleeritud ja hasartmänguametite poolt sageli auditeeritud.

  1. Kui kulutate rohkem, teenite rohkem.

Selle väite kohta pole tõendeid; aga me ei kiirusta seda välistama. Kuuma mänguautomaadi idee meelitab mängijaid panustama suuri rahasummasid. Kuigi mäng on tõenäosuste mäng, tuleb tunnistada, et neil, kes on valmis rohkem riskima, on võimalus rohkem võita. Nipid peituvad “õnnelike” võimaluste arvus.

  1. Mänguautomaadid maksavad konkreetsetel päevadel rohkem.

Nii palju . mänguautomaatide keerutused online kasiinodes nagu traditsioonilised on juhuslikudSeetõttu on iga keerutus sõltumatu, sellel on samasugune võiduvõimalus. Võrdluseks on enamik kasiinosid täis nädalavahetustel ja õhtuti. Järelikult mängib rohkem inimesi, mis tähendab rohkem keerutusi, mille tulemuseks on automaatselt suurem võiduvõimalus.

  1. Suured võitjad saavad rohkem privileege.

VIP-hooldused on garanteeritud kõrged “rullid”. See on kasiino viis, kuidas end mugavalt tunda; piisavalt mugav mängida, pigem nagu rohkem kaotada. Tasuta õhtusöökidest tasuta hüvedeni – kasiinod lähevad kindlasti suurte kulutajate jaoks suureks. Odav see aga pole, sest ka õnne ei tule sageli. Erikohtlemine sõltub peamiselt teie kulutatud summast võrreldes teenitud summaga. Proovige rohkem võita ja teile määratakse selle asemel panustamislimiit.

  1. Parimad maksed on sissepääsu juures.

See müüt eeldab, et kõige õnnelikumad on sissepääsu juures asuvad mänguautomaadid. Põhimõtteliselt võib see tõsi olla, kuid ainult seetõttu, et nende vaatepunkt muudab need kergesti märgatavaks. Seetõttu on ideaalne, et rohkem inimesi mängiks nendega. Lisaks sellele töötab müüt ise selle kasuks, sest inimesed lähevad “seal, kus on õnn”. See tähendab, et mida rohkem keerutusi omistatakse rohkematele võitudele.

Kuigi müüdis on alati tõepõhi all, ei ole kasiinodel nii lihtne mängutulemusi rikkuda. Kasiinod kaotavad petmise tõttu palju rohkem sellega kaasnevate raskete karistuste tõttu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *